Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Kardiovaskulare dhe urinare

Vinpocetina për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Vinpocetine for injection is indicated for the improvement of various symptoms induced by sequelae of cerebral infarction, sequelae of cerebral hemorrhage, and cerebral arteriosclerosis.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

10mg

Ikasafortë