Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Sistemi i tretjes

Natriumi Omeprazole për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 10 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:3days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Detajet e shpejta

Omeprazol natriumi pluhur i liofilizuar për injeksion

Përshkrim

1. Parandalimi i sëmundjeve të rënda të tretjes dhe gjakderdhjes së pjesës së sipërme të tretjes të shkaktuar nga kirurgjia gastrike;
2. Trajtimi i linjës së parë për dëmtimin akut të mukozës gastrike;
3. Indikacionet: ulçera duodenale, mukoza akute e stomakut, ulçera gastrike, ezofagiti refluks dhe sindroma zolinger-Ellison;
4. Siguri e lartë dhe përdorim klinik i përshtatshëm;
5. Çmim jashtëzakonisht i ulët i ofertës, hapësirë ​​e madhe tregu.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

40mg

Ikasafortë