Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Sistemi i tretjes

Natriumi Pantoprazol për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Natriumi i pantoprazolit për injeksion indikohet për ulçerë duodenale, ulçerë gastrike, lezione akute të mukozës së stomakut, ulçerë të përbërë gastrike dhe gjakderdhje të tjera akute të pjesës së sipërme gastrointestinale.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

40mg

Ikasafortë