Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Sistemi i tretjes

Natriumi Pantoprazol për injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:7ml shishkë tuba me filtër, 1 / kuti, 10 / kuti50 / kuti
Koha për dorëzim:10days
Kushtet e pagesës:TT, L / C
shenjë

Përshkrim

Natriumi Pantoprazol për injeksion tregohet për ulçerë duodenale, ulçerë gastrike, lezione akute të mukozës gastrike, ulçerë gastrike të përbërë dhe gjakderdhje të tjera akute gastrointestinale të sipërme.


Aplikime

Spital, klinikë, individual


specifikimet

40mg

Ikasafortë