Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Artikujt mjekësorë>Dispozitat mjekësore

Xhel dezinfektues dezinfektues i menjëhershëm i duarve


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:48pcs/ctn,96pcs/ctn,120pcs/ctn,150pcs/ctn
Koha për dorëzim:3days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim:

Xhel dezinfektues

Shkalla e dezinfektimit: 99.9%

1. Merrni 3-5 ml dezinfektues njëpërdorimësh në pëllëmbën e dorës
2. Fërkojeni pëllëmbën me pëllëmbën tuaj
3. Gishtat e ndërthurur, pëllëmbët që fërkojnë gishtat
4. Gishtat janë të ndërthurur, pëllëmbë në pëllëmbë
5. Mbajini duart së bashku dhe fërkoni gishtat dhe kurrizin së bashku
6. Fërkojeni gishtin e madh në pëllëmbën tuaj
7. Fërkoni majat e gishtave në pëllëmbën tuaj
8. Dora e majtë rrotullohet dhe fërkohet nga parakrahu i kyçit të dorës së djathtë deri në bërryl


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

60ml100ml150ml250ml500ml


Ikasafortë