Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Tuberkuloz

Kapreomicina Sulfate për Injeksion


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Detajet e Paketimit:10ml shishkë tuba me filtër, 1 / kuti, 10 / kuti, 50 / kuti
Koha e dërgimit:30days
Kushtet e pagesës:TT, L / C
shenjë

Përshkrim

Të zbatueshme për trajtimin e rreshtit të dytë të tuberkulozit, ilaçet e rreshtit të parë anti-tuberkulozë (të tilla si streptomicina, isoniazidi, rifampicina dhe etammbutoli) dështimi i trajtimit, ose kanë një efekt toksik në një ose më shumë nga barnat e mësipërme ose kur bakteret janë rezistent, ky produkt mund të përdoret si një nga barnat e kombinuara.


Aplikime

Spital, klinikë, individual


specifikimet

0.75g

1.0g

Ikasafortë