Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Produkte farmaceutike të përfunduara>Vitamina & Nutritions

Injeksion Kompleksi i Vitaminës B (B1: B6: B12)


Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:FEIYUE
Sasia minimale Rendit:100000pcs
Details paketimit:Shishkë tubulare 7 ml me filp-off, 1's/kuti, 10's/box50's/box
Koha për dorëzim:3days
Kushtet e pagesës:TT, L/C
shenjë

Përshkrim

Multivitamina B inj 
Barnat me vitamina. Përdoret për trajtimin ndihmës të kequshqyerjes dhe sëmundjeve të shkaktuara nga mungesa e vitaminës B, si anoreksia, beriberi, pelagra etj.


Aplikime

Spital, klinikë, individuale


specifikimet

50 mg: 250 mg: 5 mg

Ikasafortë